Driclor - Antyperspirant Na Nadmierne Pocenie

PLN82.00
VAT excluded

Driclor Roll-On For Excessive Sweating

Jest przeznaczony do leczenia nadmiernego pocenia się. Aktywny składnik, chlorek glinu, szybko redukuje i ostatecznie pozbywa się tego nieprzyjemnego problemu.

Quantity
There are not enough products in stock


Last time this product was added to a cart: 2020-04-21

 

 

 

Antyperspirant blokuje gruczoły potowe, które powodują wzrost ciśnienia płynu wewnątrz gruczołów potowych do punktu, w którym wyłącza się produkcja potu.

Lek ten powinien być stosowany tylko na niewielkich obszarach skóry, takimi jak pachy, dłonie lub stopy, w celu uniknięcia szkodliwych skutków spowodowanych powszechnym blokowaniem porów i niedrożnością potu.

Jeśli Twoim problemem jest nadmierne pocenie się pod pachami, dłońmi lub stopami, Driclor może być idealnym produktem dla Ciebie!!

Długa data ważności!

Produkt dostępny bez recepty!

Sposób użycia:

Driclor początkowo należy stosować codziennie wieczorem przed pójściem spać na oczyszczoną i suchą skórę. Następnego dnia rano należy zmyć preparat. Gdy zauważasz poprawę i mniejszą potliwość, zmniejsz dawkę i stosuj Driclor 1 lub 2 razy w tygodniu.

Nie stosować na miejsca skaleczone lub podrażnione np. po depilacji, ponieważ zawiera aktywny chlorek aluminium i może szczypać.

Skład: Aluminium chloride Hexahydrate 20% w/w/ , ethanol. purified water.

No customer reviews for the moment.