copy of Epaderm cream 3 w 1 1000 g


EPADERM  Krem do schorzeń skórnych takich jak: egzema, łuszczyca, wyprysk, pokrzywka, rybia łuska, bardzo przesuszona skóra. Formuła Epaderm stworzona przez dermatologów, to produkt 3 w 1 czyli emulsja nawilżająca, żel do mycia skóry oraz dodatek do kąpieli, który przynosi...

zł46.00
Brand
WOODWARD'S
Pojemność
Quantity

Epaderm to środek bezwonny, bezbarwny oraz nie zawierający żadnych dodatków chemicznych. Może być stosowany przy wszystkich schorzeniach związanych z suchą skórą i jest odpowiedni dla osób w każdym wieku. Idealny do pielęgnacji skóry niemowląt i małych dzieci.

Jak działa Epaderm ?

Epaderm zapewnia potrójną terapię w jednym, może być użyty bezpośrednio na skórę jako krem, lub jako żel do mycia a także jako dodatek do kąpieli. Krem epaderm wytwarza barierę, która pomaga skórze pozostać nawilżoną. Produkt ten jest wyjątkowo uniwersalny.

Stosowanie preparatu Epaderm jako żelu myjącego: nałóż niewielką ilość preparatu na rękę, spień go pod ciepłą wodą, a następnie zastosuj jak zwykłe mydło.

Stosowanie Epaderm podczas kąpieli: moczenie skóry w emulsji w celu uzyskania optymalnego nawilżenia, jest kolejnym krokiem w pełnej terapii emulsyjnej. Kosmetyk jest bezwonny, bezbarwny i nie zawiera żadnych dodatków chemicznych, kąpieli można zatem zażywać tak często jak jest to wymagane. Pobierz 4 g preparatu (rozmiar monety o nominale 2 euro) z opakowania, rozpuść w szklance gorącej wody i upewnij się, że preparat wystarczająco wystygł przed dodaniem go do kąpieli. Nie zamaczaj skóry bezpośrednio w gorącej wodzie. Stosując Epaderm jako dodatek do kąpieli, trzeba mieć na uwadze to, że powierzchnia wanny stanie się śliska.

Skład: żółta miękka parafina, ciekła miękka parafina, wosk w emulsji.

67 Items

Data sheet

Pojemność
chat Comments (0)
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Accept More info Reject