Best Sellers

Sale

No specials at this time.

Brands There are 30 brands

 • ALPHOSTYL

  Kosmetyki lecznicze Alphosyl to bardzo skuteczny, bezsterydowy szampon do walki ze schorzeniami skóry głowy, takimi jak łuszczyca, egzema, świąd skóry głowy, łupież oraz łojotokowe zapalenie skóry. Głównym składnikiem jest smoła węglowa, mimo tego szampon ma przyjemny, ziołowy zapach.

 • CAPASAL

  Kosmetyki lecznicze Capasal są środkami stosowanymi do walki ze schorzeniami skóry. Dobrze sprawdzają się w walce z łuszczycą, łupieżem lub zapaleniami skóry. Są preparatami bez-sterydowymi i wytworzonymi z naturalnych składników. Utrzymują stan skóry głowy na odpowiednim poziomie, jak i prawidłową higienę.

 • CEANEL

  Kosmetyki lecznicze Ceanel to terapeutyczny szampon przeznaczony do stosowania na skórę głowy oraz całe ciało. Kosmetyk nie zawiera sterydów, wyprodukowany jest z naturalnych składników, które są bezpieczne dla naszej skóry. Przeznaczony jest do takich schorzeń jak łuszczyca, egzema, łupież oraz łojotokowe zapalenie skóry. Polecany jest przez wielu specjalistów z całego świata.

 • CHATTEM

  Kosmetyki lecznicze Chattem oraz Selsun są preparatami, które stosuje się do walki z rożnymi chorobami skóry. Bardzo często zalecane są do takich problemów jak łuszczyca, łupież czy różnego rodzaju zapalenia skóry. Mogą bez problemu być stosowane przez dorosłych jak i dzieci. Wchodzący w skład siarczek selenu przynosi bardzo szybkie efekty w walce ze schorzeniami.

 • DERBAC M

  Kosmetyki lecznicze Derbac - M, Płyn Derbac to preparat, który zalecany jest przez dermatologów do walki ze świerzbem, wszami oraz wszami łonowymi.Stosując dany preparat możemy liczyć na to, iż jego działanie będzie szybkie i skuteczne.

 • DERMALEX

  Kosmetyki lecznicze Dermalex zalecane są do leczenia objawów łuszczycy oraz egzemy. Preparaty nie tylko łagodzą objawy tych schorzeń ale także zapobiegają powstawaniu nowych ognisk. Wyprodukowane są z naturalnych składników i mogą być stosowane przez dorosłych oraz dzieci. Produkty zalecane są przez dermatologów, pierwsze efekty mozna zauważyć już po kilku pierwszych dniach stosowania preparatu na naszej skórze.

Product successfully added to the product comparison!