Osteocare - Tabletki musujące (Osteoporoza)

35,00 zł
Netto

Osteocare Fizz (20 tabletek musujących)

Aby zachować zdrowe i mocne kości, musisz codziennie otrzymywać wystarczającą ilość składników odżywczych w swojej diecie. Osteocare zostało naukowo opracowane na podstawie najnowszych badań, aby pomóc w utrzymaniu mocnych kości i zębów. Jest naturalnym źródłem wapnia mineralnego. Posiada najbardziej skoncentrowaną formę wapnia dostępną na rynku.  

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


 

 

 

Czy dostarczasz wystarczająco dużo magnezu do swojemu organizmu?  

Podobnie jak wapń, inne specyficzne składniki odżywcze, takie jak magnez, są niezbędne do metabolizmu kości. Większość magnezu znajduje się w kościach. Ponieważ ten minerał jest tak ważny dla kości. Wyjątkowa formuła Osteocare zapewnia idealną równowagę magnezu (300 mg) i wapnia (800 mg) zarówno na poziomie pełnej dawki RDA (Zalecane Dzienne Spożycie).

Długa data ważności

20 tabletek musujących o smaku pomarańczowym  

Świetnie smakujący napój, który pomaga utrzymać zdrowe i mocne kości. Zaawansowana formuła zapewnia kluczowe składniki odżywcze dla zdrowia kości, w tym wapnia, magnez i witaminy D, a także kofaktory pomagające w utrzymaniu zdrowej i skutecznej odnowy kości. 

Bez konserwantów, glutenu, drożdży i soli 

 

Sposób użycia: 

Rozpuść jedną tabletkę w szklance wody, aby otrzymać orzeźwiający napój o pomarańczowym smaku. 

Przyjmuj raz lub dwa razy dziennie według potrzeb. 

 

Przyjemnie smakująca i łatwa w dawkowaniu formuła, która pomaga w utrzymaniu mocnych kości. Osteocare Liquid stanowi bogate źródło wapnia w płynnym, doskonale smakującym płynie, zapewniającym efektywne wchłanianie do organizmu. Jest to ściśle połączone z kofaktorami, w tym magnezem i witaminą D3, która jest niezbędna do efektywnego wykorzystania wapnia.  

Idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy mają problem z połykaniem tabletek. 

Suplementy diety nie mogą zastępować zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia 

Składniki: 

Citric Acid ? Calcium Carbonate ? Sweetners (Sorbitol & Sucralose) ? Acidity Regulator: Sodium Bicarbonate ? Flavourings (Orange Dextrin, Natural Flavouring, Lemon Gum Arabic, Citric Acid, Apricot Dextrin, Glyceryl Triacetate, Acetic Acid, Natural Flavouring) ? Magnesium Oxide ? Starch ? Vitamin C (Ascorbic Acid) ? Zinc Sulphate ? Redbeet Powder ? Natural Colour: Riboflavin-5-Phosphate Sodium ? Manganese Sulphate ? Vitamin D3 (Cholecalciferol Sucrose, Corn Starch, Medium Chain Triglycerides, Antioxident: DL-Alpha Tocopherol) ? Copper Sulphate ? Sodium Selenite ?  

 

No customer reviews for the moment.

4 innych produktów w tej samej kategorii: