Desenex - Maść na grzybicę 30g

56,00 zł
Netto

Desenex 30g jest przeznaczony do leczenia grzybicy stóp szczególnie u sportowców.

Ilość

 

 

 

Desenex 30g jest przeznaczony do leczenia grzybicy stóp szczególnie u sportowców.

Zakażenie grzybicze skóry występuje między palcami, na piętach i bokach stóp. Może również rozprzestrzenić się na paznokcie, powodując odbarwienia. Powoduje zaczerwienienie, swędzenie oraz łuszczenie skóry.

Co powoduje grzybicę stóp?

Grzybica może powstać w wilgotnych miejscach, takich jak buty sportowe i spocone skarpetki. Wynika to z tego, że nasze stopy pocą się od bycia w butach przez cały dzień, a następnie stają się miejscem rozwoju bakterii.

Aby uniknąć grzybicy należy pamiętać o czystości i dokładnym suszeniu stóp. Często myj stopy - rano i wieczorem i upewnij się, że są całkowicie suche, zanim założysz buty i skarpetki.

Upewnij się, że twoje buty nie są popękane, a woda nie dostaje się do twoich stóp. Ważne jest, aby przewietrzać buty i nie nosić ich codziennie, a także zawsze nosić czyste skarpetki. Jeśli twoje skarpetki są z dobrej jakości bawełny, Twoje stopy będą mogły lepiej oddychać oraz nie będą się zaparzać.

Sposób użycia:

Dokładnie umyj i osusz stopy, nałóż małą warstwę maści i delikatnie wcieraj w stopy oraz między palcami. Używaj dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Używaj przez kolejne dwa tygodnie do ustąpienia wszystkich oznak infekcji.

Skład: zinc undecylenate 20% w/w and undecylenic acid 5.0% w/w.

No customer reviews for the moment.

2 innych produktów w tej samej kategorii: