Best Sellers

Promocje

No specials at this time.

Derbac-M 50 ml

Nowy

DERBAC M

DERBAC-M  - Bardzo skuteczny płyn leczniczy do walki ze świerzbem, wszami oraz wszami łonowymi.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie.

119,00 zł

Preparat ten jest bardzo delikatny, nie ma żadnych przeciwskazań w stosowaniu przez osoby chorujące na astmę lub posiadające bardzo wrażliwą skórę. Aktywnym składnikiem płynu Derbac-M jest Malation 0,5% w/w - środek owadobójczy, który zabija pasożyty. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych, osób starszych a także dzieci powyżej 6-go miesiąca życia. Niemowlęta poniżej 6-go miesiąca życia powinny przechodzić kurację pod nadzorem lekarza.

Leczenie świerzbu:

Derbac-M należy rozsmarować na całej powierzchni skóry. U dorosłych nie jest koniecznie zastosowanie powyżej szyi, lecz u dzieci w wieku poniżej 2 lat należy zastosować cienką warstwę na skórze głowy, twarzy oraz uszu, unikając kontaktu z ustami oraz oczami. Preparat należy pozostawić na skórze przez 24 h.

Leczenie wszy łonowych:

Preparat należy zastosować na całą powierzchnię skóry, zwrócić szczególną uwagę na miejsca owłosione, takie jak broda i wąsy. Derbac-M pozostawiamy na skórze na minimum 1 h lecz aby uzyskać bardzo dobry rezultat, proszę pozostawić na noc.

Leczenie wszy:

Dokładnie nałożyć płyn Derbac-M na suche włosy, pozostawić do wyschnięcia w ciepłym lecz dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Po upływie 12 h dokładnie spłukać, mokre włosy delikatnie rozczesać usuwając martwe wszy oraz gnidy.

Pojemność 50 ml. Długa data ważności.

Do każdego opakowania dołączona jest ulotka. Kosmetyk dostępny jest bez recepty.

Promocje

No specials at this time.

Ostatnio przeglądane

PayPal

2 RELATED PRODUCTS

Produkt został dodany do porównania produktów!