Best Sellers

Promocje

No specials at this time.

Zestaw Salcura Face

Nowy

SALCURA

Zestaw SALCURA FACE zawiera kombinację produktów odpowiednią dla osób cierpiących na łuszczycę w okolicach twarzy i dekoltu.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

269,00 zł

Zestaw składa się z:

FACE WASH with Omega 3,6,7 & 9, poj. 200 ml - Bogaty w substancje odżywcze żel do mycia twarzy.

FACE HYDRATOR with Omega 3,6,7 & 9, poj. 75 ml - Delikatny balsam naprawczy, doskonale nawilża, pozostawia skórę świeżą i gładką.

GENTLE SKIN THERAPY SPRAY, poj. 50 ml - Zwalcza objawy, swędzenie i podrażnienie związane z łuszczycą.

SALCURA NATURAL SKIN THERAPY jest naturalną i bardzo skuteczną metodą leczenia łuszczycy. Wszystkie produkty przeznaczone są zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nie zawierają żadnych sterydów. Produkty SALCURA szybko zatrzymują świąd i podrażnienie. Nawilżają aby zatrzymać suchość i łuszczenie się skóry. Chłodzą i działają kojąco. Nie są klejące ani tłuste. Mają przyjemny, naturalny i świeży zapach. Wszystkie preparaty SALCURA produkowane są wyłącznie z najczystszych, naturalnych składników, są sformułowane z wykorzystaniem najnowszych trendów w naukach biologicznych oraz biotechnologii.

SALCURA - Bezpieczna pielęgnacja skóry z problemami łuszczycowymi lub egzemą. Efekty są widoczne już po 7 - 10 dniach stosowania. Kosmetyki nie powodują zaostrzeń skóry suchej i wrażliwej.

Promocje

No specials at this time.

Ostatnio przeglądane

PayPal

5 RELATED PRODUCTS

Produkt został dodany do porównania produktów!